KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234082
nr 1423 4082
Oidentifierad konstnär. Landskap, ej signerad. Olja på duk, 50x128, yttermått inklusive ram: 59x138 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:11:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr